Złe domy- część 2.


 

Oto kolejny zestaw domów ze złym feng shui:

1. Dom przy torach kolejowych.

Nawet jeśli niektórzy twierdzą, że się przyzwyczaili i już im to nie przeszkadza, to i tak mieszkanie w takim domu może sprowadzić prędzej czy później kłopoty np. zdrowotne. Przejeżdżający pociąg to przede wszystkim niekorzystny hałas, wibracje ale również bardzo mocne uderzenie energii . Nikomu nie jest przyjemnie stać na peronie kiedy mija nas rozpędzony pociąg, co dopiero kiedy mija notorycznie. Podczas jazdy pociągiem zrób eksperyment i popatrz jak wyglądają domy, które są w pobliżu torów, gwarantuję Ci, że nie będą to piękne, zadbane wille.

2. Dom w szczerym polu.

Wyobraź sobie, że całą imprezę, na której jest mnóstwo obcych Ci ludzi chodzących dookoła Ciebie, musisz siedzieć na środku pokoju na taborecie. Jak się czujesz? No właśnie. A teraz dla odmiany wyobraź sobie, że podczas tej samej imprezy siedzisz sobie wygodnie w skórzanym fotelu z porządnym oparciem i podłokietnikami, a dodatkowo fotel ten jest ustawiony pod ścianą w taki sposób, że żadna z osób na imprezie nie chodzi za Twoimi plecami. I co, lepiej? Teraz już wiesz jak „czuje” się dom w szczerym polu. Czułbyś się tak samo. Gwarantowane.

3 . Dom w pobliżu cmentarza.

Pomijając fakt, że niektórych po prostu może „straszyć” (nawet jeśli to tylko urojenia), to powinniśmy się trzymać z daleka od cmentarzy, gdyż jest to miejsce, gdzie dominuje energia yin (co za dużo, to niezdrowo). Dodatkowo któż chciałby raz na tydzień oglądać kondukt żałobny pod oknami ? Stosowne miejsce wokół cmentarza zostaw na spacery dla zbłąkanych dusz, a miejsca na swój dom poszukaj gdzie indziej.

Podziel się


Zobacz również