Za pomocą 2 prostych kroków poznasz swój pomyślny kierunek.

Za pomocą 2 prostych kroków poznasz swój pomyślny kierunek. Walt Stoneburner

Czy wykorzystujesz swój „kierunek mocy”?

W zależności od roku w jakim się urodzisz oraz od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną, jest Ci przypisany pewien rodzaj osobistej energii Qi, zwanej Ming Gua. Od niej będzie zależało z jakimi osobami oraz z jakimi domami najlepiej się "dogadasz". Za jej pomocą również określisz swoje 4 szczęśliwe kierunki. Skierowanie biurka w jednym z nich pozwoli Ci na korzystanie z energii dostosowanej do Ciebie, a to oznacza, że zaczniesz skuteczniej pracować, rozwiązywać problemy, skupisz się, będziesz szybsza/y i w końcu przestaniesz odczuwać, że ciągle coś Ci przeszkadza. Może też być tak, że zaczniesz dostrzegać więcej możliwości rozwoju, a sprawy, które dotyczach stały w miejscu, zaczną nabierać tempa w dobrym kierunku. Spanie w dobrym kierunku zaś oznacza, że Twoja głowa podczas spania jest właśnie tak ustawiona. Zapewni Ci to stabilny, zdrowy sen, skończą się koszmary nocne i noce spędzone na patrzeniu w sufit. Krąży przekonanie, że powinniśmy spać z głową w kierunku północnym - nie jest to prawdą, każdy z nas będzie miał swój nalepszy kierunek do snu. Aby go znaleźć potrzebujemy Ming Gua czyli naszą osobistą liczbę.

Jak znaleźć swoje Ming Gua (osobiste Qi)?

Krok 1)

Dodaj wszystkie liczby z roku urodzenia*, aż do otrzymania jednej cyfry. Jeśli urodziłaś/łeś się w 1982 roku, wykonaj następujące obliczenie: 1+9+8+2= 10+10=20=2+0=2

*Jeśli urodziłaś/łeś się przed 4 lutego danego roku, do obliczeń wykorzystaj wcześniejszy rok.

Krok 2)

Jeśli jesteś kobietą - do otrzymanej cyfry dodaj „4”. W podanym przykładzie 2+4 = 6.

Jeśli jesteś mężczyzną - odejmij otrzymaną cyfrę od 11. Dla podanego przykładu: 11- 2. W tym wypadku Ming Gua to 9.

Uwaga! Jeśli otrzymałaś cyfrę 5, Twoim Ming Gua jest 8. Jeśli otrzymałeś cyfrę 5, Twoim Ming Gua jest 2.

 ming gua kierunki

 

Wszystkie wskazane kierunki, są dla Ciebie korzystne. Jeśli jednak wykorzystasz potencjał każdego z nich do odpowiednich działań, wtedy przyniesie Ci to, co najlepsze. W kolejnym poście opowiem, który z tych kierunków jest najkorzystniejszy dla pracy, a który dla wypoczynku. A Ty tymczasem sprawdź, czy Twoje biurko jest „podłączone” pod jedno z dobrych Qi ?

 

Podziel się


Zobacz również