Jak wygląda wizyta konsultanta?


Wizyta doradcy feng shui - krok po kroku.


1) Przed naszym spotkaniem poproszę Cię o przesłanie mi dokładnego adresu budynku, który mam dla Ciebie przeanalizować, daty urodzenia mieszkańców oraz plan. Jeśli nie masz planu – nie ma żadnego problemu – niezbędnych pomiarów dokonamy w domu, na tej podstawię narysuję nowy plan na potrzeby analizy.

2) Kolejnym etapem będzie nasze spotkanie w analizowanym budynku – np. Twoim domu lub biurze. Chcę nie tylko zobaczyć jak wygląda on w środku, ale również obejrzeć jego otoczenie.  Będę musiała dokonać pomiarów kompasem, czasem wielokrotnych i z różnych części budynku, więc proszę o cierpliwość. Aby ułatwić sobie pracę, a Tobie późniejsze zrozumienie moich zaleceń poproszę Cię o zgodę na fotografowanie analizowanego obiektu (Twojego domu lub biura) i tego, co znajduje się w jego najbliższym otoczeniu.  Oczywiście zdjęcia nie zostaną nigdzie upublicznione bez Twojej zgody.

3) Po rekonesansie będę chciała z Tobą chwilę porozmawiać. Być może nawet dłuższą chwilę. Chcę wiedzieć czy walczymy z jakimś konkretnym problemem, a może po prostu chcesz zadbać o ogólną harmonię na przyszłość. Najlepiej zastanów się jeszcze przed naszym spotkaniem, co wymaga poprawek: być może Ty, albo ktoś z rodziny nie śpi dobrze, może dziecko ciągle łapie infekcje, a może ciężko mu jest się skupić na nauce? Może masz problemy w pracy? Być może Twój związek stał się wyzwaniem i trzeba przywrócić porozumienie? Ty wiesz najlepiej. Ja wysłucham. Oczywiście zapewniam Cię, że wszystko zostaje między nami. Jeśli nie poznam problemu, nie będę mogła Ci pomóc.

4) Kiedy będę już miała niezbędne dane, resztę pracy wykonam u siebie w biurze. Efektem końcowym będzie raport z przeprowadzonego audytu w postaci elektronicznej lub papierowej.

5) Zdaję sobie sprawę, że wprowadzenie poprawek może nie być łatwe i natychmiastowe dlatego jeszcze przez 30 dni od otrzymania raportu możesz się ze mną konsultować w jego sprawie.

6) Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości, śmiało pisz.

7) W szczególnych przypadkach jest możliwe wykonanie audytu na odległość. Zależy to jednak od konkretnej sytuacji oraz między innymi od dostarczonej dokumentacji. Szczegóły możemy omówić indywidualnie. Więc zapraszam do kontaktu.

Podziel się


Zobacz również