OPINIE KLIENTÓW

...już pierwszej nocy nie miałam problemu z zaśnięciem, nie budziłam się tak często... jakość snu była znacznie lepsza.

Od wielu miesięcy zmagałam się z problemem złego snu, a raczej jego braku. Próbowałam zmieniać położenie łóżka, wykonywałam przed snem ćwiczenia relaksujące, piłam zioła uspakajające, niestety zabiegi te nie przynosiły poprawy. Za namową znajomych, ale bez specjalnego przekonania, postanowiłam skorzystać z konsultacji Feng Shui. Zastosowałam w moim mieszkaniu zaproponowane zmiany, co zaskutkowało poprawą jakości snu. W zasadzie już pierwszej nocy nie miałam problemu z zaśnięciem, nie budziłam się tak często, jak wcześniej i sama jakość snu była znacznie lepsza. Z każdym kolejnym dniem stan się poprawiał i tak jest do tej pory. Rano budzę się wypoczęta i mam świetne samopoczucie. Jeśli zatem macie jakiekolwiek problemy związane ze złym samopoczuciem w swoim mieszkaniu, zachęcam do skorzystania z usług Pani Laury – mnie pomogło!
Alina S.

...jestem bardzo zadowolony z profesjonalnie wykonanej usługi...

Firma godna polecenia. Zleciłem kompleksowe rozplanowanie przestrzeni mojego całego budynku mieszkalnego i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnie wykonanej usługi z bardzo dobrego i fachowego kontaktu . Wszystkim którzy we własnym mieszkaniu chcą poczuć harmonię komfort i pozytywną energię polecam aranżację własnego otoczenia właśnie tej firmie.
Wojtek i Beata I.

...lepiej sypiam, mam lepsze samopoczucie, a ostatnio otrzymałam propozycję dodatkowej pracy.

Od wielu lat pobieżnie interesowałam się feng shui jednak stosowanie zasad w ogólnie dostępnej literaturze nie przynosiło żadnych rezultatów. Niedawno zdecydowałam się na profesjonalną analizę feng shui i dopiero po niej zauważyłam, że lepiej sypiam, mam lepsze samopoczucie, a ostatnio otrzymałam propozycję dodatkowej pracy.
Bogusia C.

Praca stała się...mniej obciążająca i zaczęły się pojawiać wyższe prowizje. Obecnie cieszę się najlepszym rokiem...jestem mniej zestresowany i w znacznie lepszym zdrowiu.

I bought my apartment in July 2014, I had an excellent location but the apartment left a lot to be desired internally. The kitchen was outdated and the general décor was not to my taste. I was also struggling with work pressures and poor health most notably lots of colds and an unbearable amount of ulcers. I had a dilemma, I really wanted to refurbish my flat but because of the relentless levels of my work it meant I had little time to do anything, coupled with that I had few ideas on how my apartment should look. So I contacted Energy of Success to advise me on how I should refurbish my flat. I spoke to several parties in my pursuit to find someone to advise me on my flat refurbishment and I was one over stylish approach intertwined with the principles of Feng shui, this would give me the best of both worlds: A flat that looks good but with the added benefit of reducing the negative energies enveloping me.   Energy of Success consultant Laura Rauer visited me and went about collating data on the building as well details from me such as the date and time of my birth. I was thrilled to hear that the apartment was a good choice for me. As part of the consultancy process Laura expertly prepared floor plans and set about advising how I should redecorate. I was not the easiest person to deal with but Laura showed admirable amounts of patience and worked with me giving me options that I was pleased with. The result of the consultation was an aesthetically pleasing apartment and a very happy client. Work got easier for me and became more manageable and the fees started rolling in. I am currently enjoying my best year to date. As a consequence I am less stressed and in considerably better health. Was it down to Energy of Success? yes I believe so and in trying them what have you got to lose?
Kupiłem moje mieszkanie w lipcu 2014 roku, lokalizacja jest wspaniała, ale samo mieszkanie pozostawiało wiele do życzenia. Kuchnia była przestarzała i ogólny wystrój nie był w moim guście. Ciężko znosiłem presję w pracy oraz słabe zdrowie, głównie ciągłe przeziębienia i nieznośne afty. Miałem dylemat, naprawdę chciałem odnowić mieszkanie, ale z powodu nawału pracy miałem mało czasu, by zrobić cokolwiek, dodatkowo nie do końca miałem pomysł na wygląd mieszkania. Rozmawiałem z kilkoma firmami, aby znaleźć kogoś, kto doradzi mi jak odnowić mieszkanie. Połączenie stylu i zasad feng shui , które zasugerowała mi Laura dało mi najlepszy wynik: mieszkanie, które ładnie wygląda, ale również korzyści związane ze zredukowaniem negatywnych energii, które mnie otaczały. Konsultantka Energii Sukcesu odwiedziła mnie, pozbierała dane na temat budynku oraz szczegóły takie jak moja data i czas urodzenia. Byłem zachwycony, gdy usłyszałem, że moje mieszkanie było bardzo dobrym wyborem. Jako część procesu konsultacji Laura przedstawiła plan mieszkania wraz z zaleceniami dotyczącymi wystroju. Nie byłem najłatwiejszym klientem, ale Laura wykazała się podziwu godną cierpliwością i współpracowała ze mną dając mi do wyboru takie opcje, z których byłem zadowolony. Rezultatem konsultacji było ładnie wyglądające mieszkanie oraz bardzo szczęśliwy klient. Praca stała się dla mnie mniej obciążająca i zaczęły się pojawiać wyższe prowizje. Obecnie cieszę się najlepszym rokiem. W konsekwencji jestem mniej zestresowany i w znacznie lepszym zdrowiu. Czy to zasługa Energii Sukcesu? Tak, wierzę w to i sądzę, że warto skorzystać z takich usług, ostatecznie co ma się do stracenia?
Steve B., Hampshire, UK
Mieszkamy z córką dość krótko bo nieco ponad 3,5 miesiąca ale czujemy się w nim znakomicie jakbyśmy mieszkały tu od zawsze.

Analizie poddałam mieszkanie, które zostało zakupione i gruntownie remontowane. Chodż miałam ogólną wizję mieszkania pozmieniałam wiele rzeczy zgodnie sugestiami jakie zawarte były w analizie (czarny kolor w przedpokoju? absolutnie nie ! taka była moja pierwsza reakcja pomalowałam na jasno szary i po niespełna 2 miesiącach przemalowywuję na ... czarno nie dość, że wizualnie ładniej to jakoś energetyczne też lepiej). Mieszkamy z córką dość krótko bo nieco ponad 3,5 miesiąca ale czujemy się w nim znakomicie jakbyśmy mieszkały tu od zawsze. Nasi goście zresztą również. Pani Laura chętnie odpowiadała na moje liczne pytania (i wykazała się ogromną cierpliwością do mojej osoby), podsuwała różne rozwiązania dotrzymując ustalonych terminów. Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam każdemu kto chce się zdecydować.
ps. nasz kot który do tej pory był dość wycofany w mieszkaniu stał się duszą towarzystwa z czego niezmiernie się cieszymy .
pozdrawiam Marta